Roletic

Celulitída je strašiakom žien rôzneho veku a rôznych vekových kategórií. Faktory na vznik sú dedičnosť, nadváha, hormonálne poruchy, zlý krvný a lymfatický obeh, ochabnuté väzivo /tesná spodná bielizeň, fajčenie, alkohol, nesprávna životospráva, nedostatok pohybu atď/. Kým muži majú svoje pivné brušká, ženy priberajú v oblasti bokov, stehien a brucha. Čoraz častejšie je uznávaná  a odborníkmi /lekári a kozmetičky/ odporúčaná masáž  strojom Rolletic.

Rolletic je masážny rehabilitačný stroj, ktorý vznikol na základe požiadaviek lekárov, masérov a tiež klientiek, ktorým mal pomôcťpri odstraňovaní celulitídy v oblasti stehien, sedacích svalov, brucha, ale i podpazušia a lýtok.
Behom prevádzania masáže chodidiel  dochádza k masírovaniu všetkých akupunktúrnych /akupresúrnych/ bodov na chodidle, čo má priaznivý vplyv na vnútorné orgány a blahodarne tak ovplyvňujeme celkový zdravotný stav. Používanie je vhodné pre všetky vekové kategórie.
 
 
Ďalšou podstatnou a účinnou stránkou masáže na Rolleticu je schopnosť tvarovať postavu, zmierniť stav celulitídy a následné zmenšenie objemu masírovaných partií /úbytok v centimetroch/.
Bezprostredným pôsobením na príslušnú oblasť vzniká účinok miestny – t.j. zlepšenie výživy kožných buniek a zlepšenie ich činnosti. Pokožka sa stáva vláčnou, pevnejšou a pružnejšou. Výrazne sa zlepší metabolizmus tukového tkaniva, dochádza k urýchlenému vyprázdňovaniu povrchových žíl, lymfatických ciev, zlepšuje sa látková výmena v oblasti kože, podkožia a svalov. Vyššie uvedený terapeutický efekt významne zasahuje a eliminuje faktory hrajúce významnú úlohu v etiopatogenéze vzniku celulitídy. Behom ošetrenia dochádza tiež k uvoľneniu blokov svalových skupín, zrastov, zmäkčeniu jaziev, spevneniu podkožia, redukcii objemu masírovanej partie a zlepšeniu stavu celulitídy.

Rolletic okrem akupresúrnej masáže má aj účinky bežnej zdravotnej masáže t.j. že:
  • podporuje prekrvovanie
  • uvoľňuje napätie svalov
  • povzbudzuje látkovú výmenu
  • veľmi účinne pomáha zahojeniu pooperačných jaziev
Výsledkom masáže na Rolleticu je potom priaznivé ovplyvnenie celkového stavu, a to ako telesného, tak aj duševného. Odporúča sa doba jednej masáže v trvaní 20 – 45 minút. Začínajúca klientka kratšiu dobu, pri druhej a ďalšej masáži si už počet minút môže postupne zvyšovať. Už po tretej masáži pozoruje klient zmeny a aj prvé merateľné výsledky. Výsledky a zmeny k lepšiemu sa teda dostavujú veľmi rýchlo, čo je dôležitý motivačný prvok pre ďalšiu kúru. V masážach pokračujeme na základe individuálneho želania klienta pravidelnými či udržiavacími masážami.
Terapeutické využitie masážneho stroja Rolletic má široké indikačné možnosti a výborný terapeutický efekt. Metóda liečby je bezpečná, bez vedľajších účinkov. Niekedy sa behom prvého ošetrenia môže objaviť mierna bolesť ošetrovaných partií, pocit tepla či začervenanie ošetrovaných miest. Tieto problémy však veľmi rýchlo ustúpia.

Pred ošetrením prístrojom Rolletic by nemala byť klientka ani hladná ani bezprostredne po najedení. Posledné jedlo odporúčame 30 minút pred ošetrením, ďalšie jedlo až 30 minút po liečbe. Období menzesu u žien nemasírujeme brušné partie a krížovú oblasť.
Ak porovnáme účinnosť Rolleticu a ostatných bežne používaných metód k odstraňovaniu celulitídy, či už fyzioterapeutických alebo medicínskych za použitia rôznych mastí, olejov či injekcií, sú tieto metódy nákladné finančne i časovo a po ich ukončení spravidla nastáva veľmi rýchly návrat k pôvodnému stavu pred liečením.

Účinky liečby na Rolleticu sú pomerne trvalého rázu, pretože tento stroj neodstraňuje vodu, ale pracuje s tukovými bunkami.

 


Galéria

Galéria

Kontakt

Future Relax s.r.o.
Radničné námestie 37, Bardejov 085 01

0905782855,
info@fitnessfuture.sk