Služby

Fitness. Celé fitness centrum je vybavené fitness strojmi od firmy Technogym. Miestnosť s kardio strojmi je vybavená veľkým LCD televízorom. V našom fitness centre sa Vám v prípade potreby bude ochotne venovať osobný tréner, ktorý Vám zostaví rekondičný program a prispôsobí ho vašej osobe. Taktiež dohliadne na správnu techniku cvičenia a na Váš stravovací režim.Zariadenie je v prevádzke od 01. 09. 2004 a pri jeho výstavbe boli použité najmodernejšie technológie. Priestory sú dostatočne presvetlené a vetrané aj pomocou klimatizácie, podlahy sú robené na základe hygienických noriem EÚ.
Hypoxitréning. Hypoxitréning je ľahká tréningová metóda, zameraná na spaľovanie tukov a cielené vákuové pôsobenie podtlaku.Základom inovatívneho Hypoxi princípu je po pás siahajúca podtlaková komora, v ktorej je umiestnený stacionárny bicykel. Počas cvičenia na bicykli pôsobí ťah podtlaku na kožné a tukové tkanivo.Kombinuje podtlakovú terapiu s ľahkým cvičením, čo umožňuje odbúravať tuk na želanom mieste. Hypoximetóda bola vyvinutá lekármi. Využitím znalostí fyziologických procesov v tele človeka v kombinácii s podtlakovou terapiou vznikla táto vysokoúčinná metóda na boj s celulitídou.
Lymfodrenáž. Lymfodrenáž predstavuje techniku, ktorá pomáha rozpustiť lymfatický systém a tak podporuje prietok lymfy. Lymfatické uzliny sa uvoľnia, spriechodnia lymfatické cievy čím sa odpadové látky a toxíny posúvajú postupne až do lymfatického centra, kde sa lymfatický obeh spája s krvným. Lymfodrenáž urýchľuje čistenie organizmu, pomáha zbaviť telo škodlivín a je účinným i preventívnym prostriedkom proti celulitíde. Odstraňuje už vzniknutú celulitídu, výrazne sa podieľa na skvalitnení vzhľadu kože, spevňuje taktiež brušné svaly po pôrode.
Solárium. Solárium vyžaruje svetlo, ktoré má optimálne zloženie pre rýchle a taktiež veľmi efektívne opaľovanie ľudskej pokožky. Špeciálne lampy poskytujú pomerne vysoký podiel mierneho UV "A" opaľovacieho žiarenia. Toto predchádza spáleniu, kým súčasne vyvoláva pekné opálenie do bronzova v extrémne krátkom čase. Okrem kozmetického efektu (atraktívne opálenie) je vhodné množstvo opaľovania zdraviu prospešné pri metabolických poruchách alebo prechladnutí. Tiež veľmi dôležitým faktom je, že počas opaľovania v soláriu sa tvorí v pokožke vitamín "D", ktorý priamo ukladá vápnik do kostí, teda pôsobí proti odvápňovaniu organizmu.
Roletic. Rolletic je masážny rehabilitačný stroj, ktorý vznikol na základe požiadaviek lekárov, masérov a tiež klientiek, ktorým mal pomôcť pri odstraňovaní celulitídy v oblasti stehien, sedacích svalov, brucha, ale i podpazušia a lýtok. Behom prevádzania masáže chodidiel dochádza k masírovaniu všetkých akupunktúrnych /akupresúrnych/ bodov na chodidle, čo má priaznivý vplyv na vnútorné orgány a blahodarne tak ovplyvňujeme celkový zdravotný stav. Používanie je vhodné pre všetky vekové kategórie. Účinnou stránkou masáže na Rolleticu je schopnosť tvarovať postavu.
Dream Healther. Nový LIPOLYTICKÝ VIBRAČNÝ PRÍSTROJ Dream Healther, ktorý je novým riešením pre spaľovanie telesného tuku, obzvlášť v okolí brucha a vnútorných orgánov! Výhody používania: znižuje podkožný tuk, znižuje cholesterol a nadmerný telesný tuk, čím sa predchádza mnohým ochoreniam dospelých, vrátane kardiovaskulárnych ochorení a obezity, zlepšuje celkový svalový tonus a fungovanie nervového systému, pomáha pri liečbe osteoporózy a chronických kĺbových ochorení, zlepšuje tonus svalov panvového dna, zlepšuje pohyby čriev, čím zbavuje organizmus zápchy, znižuje tuk a zvyšuje svalovú silu, rehabilituje atrofické svaly a zvyšuje bazálny metabolizmus.
LPG Endormologia. Metóda na liečbu celulitídy Endermológia vám pomôže nájsť stratenú harmóniu. Optimálnym mechanickým pôsobením na podkožné tkanivo a tukové bunky sa zlepší lymfatická cirkulácia v organizme. Výsledkom je vaša vytvarovaná postava, zmenšenie objemu v ošetrovaných lokalitách a zlepšená kvalita pokožky.
SUN XL 400. Objavte nové dimenzie v oblasti chudnutia

Galéria

Galéria

Kontakt

Future Relax s.r.o.
Radničné námestie 37, Bardejov 085 01

0905782855,
info@fitnessfuture.sk